Qualifier Round 1 Race Lineup
1
17.5 Buggy (Heat 1/2)
Length: 5:00 Timed Status: Not Yet Run
Pos Car # / Driver Seed # Seed Result
1 1DOUGLAS HOBBS
2 2BRANDON DYCHE
3 3BRIAN STROMBERG
4 4MIKE KOZO
5 5CHAD MILNER
2
17.5 Buggy (Heat 2/2)
Length: 5:00 Timed Status: Not Yet Run
Pos Car # / Driver Seed # Seed Result
1 1BRIAN HODGE
2 2MARCUS RAMIREZ
3 3CUPCAKE
4 4BJ FAUSEY
5 5EVAN STROMBERG
6 6CODY SCHATZ
3
40+ 2w Buggy (Heat 1/1)
Length: 5:00 Timed Status: Not Yet Run
Pos Car # / Driver Seed # Seed Result
1 1SCOTT DYCHE
2 2KEVIN HOBBS
3 3COLIN BRANCH
4 4JOHN POWERS
4
Novice (Heat 1/2)
Length: 5:00 Timed Status: Not Yet Run
Pos Car # / Driver Seed # Seed Result
1 1SAUSAGE
2 2BARRON BARNETT
3 3GAVIN DYCHE
4 4BJ FAUSEY
5 5JAMES OSTHEIMER
6 6DEXTER DEXTER
5
Novice (Heat 2/2)
Length: 5:00 Timed Status: Not Yet Run
Pos Car # / Driver Seed # Seed Result
1 1HENRY STEINBERG
2 2GABRIEL STEINBERG
3 3ANYA DYCHE
4 4KANE MYERS
5 5JACK STEINBERG
6 6OLIVIA SMITH
6
2wd Stadium Truck (Heat 1/2)
Length: 5:00 Timed Status: Not Yet Run
Pos Car # / Driver Seed # Seed Result
1 1MATTHEW MILLER
2 2SCOTT DYCHE
3 3CUPCAKE
4 4BRANDON DYCHE
7
2wd Stadium Truck (Heat 2/2)
Length: 5:00 Timed Status: Not Yet Run
Pos Car # / Driver Seed # Seed Result
1 1JOHN POWERS
2 2ASHON BRISTOL
3 3MARCUS RAMIREZ
4 4RICKY BOBBY BOSER
8
13.5 4wd Buggy (Heat 1/1)
Length: 5:00 Timed Status: Not Yet Run
Pos Car # / Driver Seed # Seed Result
1 1MATTHEW MILLER
2 2JOSEPH JOHNSON
3 3MIKEY THE BEARD BROWN
9
2wd Modified Buggy (Heat 1/1)
Length: 7:01 Timed Status: Not Yet Run
Pos Car # / Driver Seed # Seed Result
1 1MATTHEW MILLER
2 2MIKEY THE BEARD BROWN
3 3COLIN BRANCH
4 4ASHON BRISTOL
5 5GARRETT SMITH
6 6JOSEPH JOHNSON
10
Tandem Rustler (Heat 1/1)
Length: 3:00 Timed Status: Not Yet Run
Pos Car # / Driver Seed # Seed Result
1 1KANE KEVIN
2 2DOUGLAS MARCUS
3 3JOSEPH MATTHEW
4 4MIKEY KOZO
Event Stats & Details
Race Track Carpet Off-Road
Registrations Entries: 48
Drivers: 36
Total Race Laps 5
Total Race Time 3 minutes, 6 seconds
close X